Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Akacjowa, Dąbrówno, warmińsko-mazurskie

  • 897 000 zł
  • 3 640 m²
  • 246,43 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Sobolew...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Akacjowa, Dąbrówno, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
5 maja 2026

897 000 zł

3 640 m²

246,43 zł/m²

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Zaktualizowane: 5 maja 2026

897 000 zł 3 640 m² 246,43 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 897 000 zł (246,43 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: VIVA ESTATE, zaktualizowane: 05.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 18/16880/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż unikalna działka rekreacyjna o powierzchni 3640 m², położona w malowniczej miejscowości Dąbrówno, z bezpośrednim dostępem do jeziora Jezioro Dąbrowa Wielka. To idealna propozycja dla osób poszukujących prywatności, kontaktu z naturą oraz gotowej inwestycji z ogromnym potencjałem. (...)

Agent

Karolina Sobolewska

668 818...

668 818 839

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Sobolewska

668 818...

668 818 839

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: